INDIVIDUAALSED PROJEKTID

Akvaariumi maht peaks olema vähemalt 150 liitrit. Akvaariumi suurus ja kuju peavad harmoneeruma ruumiga. Suurus sõltub muidugi ka kalade suurusest ja arvust.

Algajal akvaristil on soovitatav alustada vähenõudlike kaladega (nt kuldkaladega) või tellida professionaalset igakuiset hooldust.

Kalade eluks on hädavajalik, et vesi oleks alati puhas ja selge.

Veefiltrid tagavad kvaliteetseid vee parameetreid, kuid siiski on tarvis pidev veevahetus, et seda puhtana hoida. Mageveeakvaariumis peab vahetama 20% veest vähemalt kolme-nelja nädala tagant. Kuid ideaalis peaks vett vahetama kord nädalas.

Selleks, et vältida kalade liigset stressi, tagada akvaariumi ideaalset puhtust ja moodustada akvaariumi elanike jaoks looduslähedasi tingimusi, mis soodustavad kalade paljunemist, meie ettevõte pakkub unikaalse automaatse veevahetussüsteemi. Tänu sellele süsteemile ei ole Teil tarvis enam üldse vahetada vett oma akvaariumis, vaid vesi vahetub automaatselt iga päev väikestes kogustes.

Selline süsteem on töötanud aastaid, ning toonud suurepäraseid tulemusi kalade kasvanduses. Automaatne veevahetuse süsteem on ettenähtud 200 l ja suuremate akvaariumite jaoks, kus veevahetuseks peab nägema eriti palju vaeva.